STL015SC2DC008
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 15POS 30AWG 8IN
Φύλλα δεδομένων: STL015SC2DC008.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 488 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STL015SC2DC008 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT 15POS 30AWG 8IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 488 pcs Φύλλο δεδομένων STL015SC2DC008.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά DUALOBE, Nanonics Pitch - Σύνδεσμος -
Pitch - Cable - Αλλα ονόματα 1-1589476-1
1-1589476-1-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Μήκος 0.667' (203.20mm, 8.00") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.667' (203.20mm, 8.00")
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish -
Τύπος υποδοχής Socket to Individual Wire Leads Χρώμα Multiple, Individual
καλώδιο Καταγγελία Crimp
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
STL015PC2DX010N
STL015PC2DX010N
Περιγραφή: CONN PLUG 15POS 30AWG 10IN
Σε απόθεμα: 533 pcs
Κατεβάστε: STL015PC2DX010N.pdf
RFQ
STL015SC2DC030N
STL015SC2DC030N
Περιγραφή: CONN RCPT 15POS 30AWG 30IN
Σε απόθεμα: 401 pcs
Κατεβάστε: STL015SC2DC030N.pdf
RFQ
STL015SC2DC008N
STL015SC2DC008N