RY211024R
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RY211024R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RY211024R
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Φύλλα δεδομένων: RY211024R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RY211024R
Αριθμός εξαρτήματος RY211024R Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34345 pcs Φύλλο δεδομένων RY211024R.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RY, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 1956164-1
1956164-1-ND
PB2073
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 9ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 37 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A
Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi) Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.35 kOhms πηνίο ισχύος 245 mW
πηνίο Τρέχουσα 10.2mA