RTD34012
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RTD34012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RTD34012
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Φύλλα δεδομένων: RTD34012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTD34012
Αριθμός εξαρτήματος RTD34012 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47706 pcs Φύλλο δεδομένων RTD34012.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT1, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 6ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 3-1419108-5
PB984
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 8ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A
Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 360 Ohms πηνίο ισχύος 400 mW
πηνίο Τρέχουσα 33.3mA