RTD14005F
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RTD14005F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RTD14005F
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 5V
Φύλλα δεδομένων: RTD14005F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTD14005F
Αριθμός εξαρτήματος RTD14005F Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41346 pcs Φύλλο δεδομένων RTD14005F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.5 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.5 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT1 Χρόνος αποδέσμευσης 6ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 2-1419108-8
PB291
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 8ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F, Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 5VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 5VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 62 Ohms
πηνίο ισχύος 403 mW πηνίο Τρέχουσα 80.6mA