RTB34005
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RTB34005
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 5V
Φύλλα δεδομένων: RTB34005.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTB34005
Αριθμός εξαρτήματος RTB34005 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43555 pcs Φύλλο δεδομένων RTB34005.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.5 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.5 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT1, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 6ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 2-1393238-9 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 8ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F, Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 5VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 12A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 5VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 62 Ohms
πηνίο ισχύος 403 mW πηνίο Τρέχουσα 80.6mA