RT424F12
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RT424F12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RT424F12
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Φύλλα δεδομένων: RT424F12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT424F12
Αριθμός εξαρτήματος RT424F12 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20086 pcs Φύλλο δεδομένων RT424F12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT2 Bistable, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 5-1393243-4 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A
Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο Αντίσταση 240 Ohms πηνίο ισχύος 600 mW
πηνίο Τρέχουσα 50.0mA