RT334012F
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
RT334012F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RT334012F
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.RT334012F.pdf2.RT334012F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT334012F
Αριθμός εξαρτήματος RT334012F Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41034 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RT334012F.pdf2.RT334012F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά RT1 Χρόνος αποδέσμευσης 6ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 2-1393237-5
PB1789
RT334012F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 8ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 360 Ohms
πηνίο ισχύος 400 mW πηνίο Τρέχουσα 33.3mA