QCM019SC2DC006P
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 19POS CPC 30AWG 6"
Φύλλα δεδομένων: QCM019SC2DC006P.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 791 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QCM019SC2DC006P Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT 19POS CPC 30AWG 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 791 pcs Φύλλο δεδομένων QCM019SC2DC006P.pdf
Χρήση Industrial Environments - IP67 θωράκιση Unshielded
Σειρά - Αλλα ονόματα 1589061-4
1589061-4-ND
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Μήκος 0.50' (152.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Circular 19 pos Female to Wire Leads 0.50' (152.40mm)