PRMAC-12X
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRMAC-12X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PRMAC-12X
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 28V
Φύλλα δεδομένων: PRMAC-12X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PRMAC-12X
Αριθμός εξαρτήματος PRMAC-12X Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 28V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1541 pcs Φύλλο δεδομένων PRMAC-12X.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 7 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.63 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 28VDC - Nom
Σειρά PRMA, CII Χρόνος αποδέσμευσης 1.5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 2-1617109-6
A107308
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Λειτουργήστε Ώρα 2ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 390 Ohms πηνίο ισχύος 369 mW
πηνίο Τρέχουσα 30.7mA