MSPM101CS104
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MSPM101CS104 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V
Φύλλα δεδομένων: MSPM101CS104.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSPM101CS104
Αριθμός εξαρτήματος MSPM101CS104 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4411 pcs Φύλλο δεδομένων MSPM101CS104.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τύπος Standard
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά MSPM Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1825539-4
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 80°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Rear
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Audible Click ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Rear τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA (DC)