MS3475L22-55SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.MS3475L22-55SW.pdf2.MS3475L22-55SW.pdf3.MS3475L22-55SW.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L22-55SW Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DMS3475L22-55SW
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
Χρώμα - καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475L22-55PZ-LC
MS3475L22-55PZ-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Σε απόθεμα: 3177 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-55PZ-LC.pdf
RFQ
MS3475L22-55SX
MS3475L22-55SX
Σε απόθεμα: 1371 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-55SX.pdf
RFQ
MS3475L22-55S
MS3475L22-55S
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations