MS3475L22-41SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.MS3475L22-41SW.pdf2.MS3475L22-41SW.pdf3.MS3475L22-41SW.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3475L22-41SW Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DMS3475L22-41SW
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
Χρώμα - καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3475L22-41PY
MS3475L22-41PY
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1806 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-41PY.pdf
RFQ
MS3475L22-41S
MS3475L22-41S
Σε απόθεμα: 1712 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-41S.pdf
RFQ
MS3475L22-41SX-LC
MS3475L22-41SX-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Κατεβάστε: MS3475L22-41SX-LC.pdf
MS3475L22-41SW-LC
MS3475L22-41SW-LC
Κατεβάστε: MS3475L22-41SW-LC.pdf
MS3475L22-41SW
MS3475L22-41SW
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Κατεβάστε: MS3475L22-41SW.pdf
Κατεβάστε: MS3475L22-41PY.pdf
Σε απόθεμα: 999 pcs
Κατεβάστε: MS3475L22-41S.pdf
MS3475L22-41SY
MS3475L22-41SY
Κατεβάστε: MS3475L22-41SY.pdf
MS3475L22-41SX
MS3475L22-41SX