MS3471L22-41SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.MS3471L22-41SW.pdf2.MS3471L22-41SW.pdf3.MS3471L22-41SW.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3471L22-41SW Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DMS3471L22-41SW
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -