MS3471L10-6SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.MS3471L10-6SW.pdf2.MS3471L10-6SW.pdf3.MS3471L10-6SW.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3471L10-6SW
Αριθμός εξαρτήματος MS3471L10-6SW Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 10-6 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DMS3471L10-6SW
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 6 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα - καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3471L10-6PW-LC
MS3471L10-6PW-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 6POS INLINE
Σε απόθεμα: 4558 pcs
Κατεβάστε: MS3471L10-6PW-LC.pdf
RFQ
MS3471L10-6SW
MS3471L10-6SW
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 1664 pcs
Κατεβάστε: MS3471L10-6SW.pdf
RFQ
MS3471L10-6PW
MS3471L10-6PW
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3471L10-6PW.pdf
MS3471L12-10AW
MS3471L12-10AW
Περιγραφή: CONN RCPT HSG MALE 10POS INLINE
Κατεβάστε: MS3471L12-10AW.pdf
MS3471L10-6S
MS3471L10-6S
Κατεβάστε: MS3471L10-6S.pdf
Περιγραφή: CONN HSG RCPT INLINE 10POS PIN
Κατεβάστε: MS3471L12-10AW.pdf
Κατεβάστε: MS3471L10-6S.pdf
MS3471L10-6S-LC
MS3471L10-6S-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 6POS INLINE
Κατεβάστε: MS3471L10-6S-LC.pdf
MS3471L12-10A
MS3471L12-10A
Κατεβάστε: MS3471L12-10A.pdf
MS3471L10-6SW-LC
MS3471L10-6SW-LC
Κατεβάστε: MS3471L10-6SW-LC.pdf