KCS01X024EACA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KCS01X024EACA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY CONTACTOR SPST 100A 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.KCS01X024EACA.pdf2.KCS01X024EACA.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 338 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 338 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KCS01X024EACA
Αριθμός εξαρτήματος KCS01X024EACA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY CONTACTOR SPST 100A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 338 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KCS01X024EACA.pdf2.KCS01X024EACA.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 12 VDC
Στυλ λήξης Stud, Wire Leads εναλλαγή τάσης 600VDC - Max
Σειρά KCS01X, KILOVAC Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1618408-3
A124439
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Sealed - Hermetically Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 100A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (DM) (1 Form X)
πηνίο τάσης 24VDC πηνίο Αντίσταση 210 Ohms
πηνίο ισχύος 3 W πηνίο Τρέχουσα 125mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
P25C43A12C1-240
P25C43A12C1-240
Περιγραφή: RELAY CONTACTOR DPST 25A 240V
Σε απόθεμα: 763 pcs
Κατεβάστε: P25C43A12C1-240.pdf
RFQ
3100-20U5999C
3100-20U5999C
Περιγραφή: RELAY CONTACTOR DPST 26A 240V
Σε απόθεμα: 3155 pcs
Κατεβάστε: 3100-20U5999C.pdf
RFQ
J7KN-32 230
J7KN-32 230
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: RELAY CONTACTOR 32A 230V