HSC250100RF
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HSC250100RF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 100 OHM 1% 250W
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSC250100RF
Αριθμός εξαρτήματος HSC250100RF Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 100 OHM 1% 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1663 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.291" L x 2.874" W (109.00mm x 73.00mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 3-1630024-8 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±1% 250W Wirewound Chassis Mount Resistor