FST-2.9A-10
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 0.9"
Φύλλα δεδομένων: FST-2.9A-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FST-2.9A-10
Αριθμός εξαρτήματος FST-2.9A-10 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 0.9" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97210 pcs Φύλλο δεδομένων FST-2.9A-10.pdf
Στυλ λήξης Completely Exposed Wires on Both Sides Σειρά -
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Αλλα ονόματα 4-1437184-1
Αριθμός αγωγοί 10 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Μήκος - εκτεθειμένα άκρα 0.125" (3.18mm)
Μήκος 0.900" (22.86mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 0.900" (22.86mm) Τύπος καλωδίου Flexstrip