ESSW50-105
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LABEL ELECTRL WARN 4.13"X2.05"
Φύλλα δεδομένων: ESSW50-105.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ESSW50-105
Αριθμός εξαρτήματος ESSW50-105 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή LABEL ELECTRL WARN 4.13"X2.05" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45455 pcs Φύλλο δεδομένων ESSW50-105.pdf
Τύπος Label Σειρά ESSW
Συσκευασία Sheet Αλλα ονόματα 1-1768020-7
Υλικό Plastic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
ετικέτα Τύπος - ετικέτα Μέγεθος 4.13" L x 2.05" W (105.0mm x 52.0mm)