E-191064-10-9-R
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E-191064-10-9-R Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Διαθέσιμη ποσότητα 1144476 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 190088-000
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
E-1350-CI
E-1350-CI
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: CARD GUIDE PRESS 13.5X0.078" BLK
Κατεβάστε: E-1350-CI.pdf
RFQ
E-165051-10-9
E-165051-10-9
Περιγραφή: LABEL 5.1X16.5MM DOT MATRIX WHT
Κατεβάστε: E-165051-10-9.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: CARD GUIDE PRESS 14X0.078" BLK
Κατεβάστε: E-1400-CI.pdf
E-19-C
E-19-C
Κατασκευαστές: IRTOUCH Systems Co., Ltd.
Περιγραφή: TOUCH SCREEN INFRARED IR 19.1"
Σε απόθεμα: 599 pcs
Κατεβάστε: E-19-C.pdf
E-15-U
E-15-U
Περιγραφή: TOUCH SCREEN INFRARED IR 15.1"
Σε απόθεμα: 622 pcs
Κατεβάστε: E-15-U.pdf
E-15-C
E-15-C
Σε απόθεμα: 665 pcs
Κατεβάστε: E-15-C.pdf
E-19-U
E-19-U
Σε απόθεμα: 537 pcs
Κατεβάστε: E-19-U.pdf
E-17-U
E-17-U
Περιγραφή: TOUCH SCREEN INFRARED IR 17.1"
Σε απόθεμα: 564 pcs
Κατεβάστε: E-17-U.pdf
Κατεβάστε: E-1350.pdf
Περιγραφή: LABEL ID PRODUCT
E-17-C
E-17-C
Σε απόθεμα: 618 pcs
Κατεβάστε: E-17-C.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών