DTS20F17-26PA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: DTS20F17-26PA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DTS20F17-26PA
Αριθμός εξαρτήματος DTS20F17-26PA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2526 pcs Φύλλο δεδομένων DTS20F17-26PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DDTS20F17-26PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DTS20F17-26PA [V001]
DTS20F17-26PA [V001]
Περιγραφή: RECP ASSY
Σε απόθεμα: 2471 pcs
Κατεβάστε: DTS20F17-26PA [V001].pdf
RFQ
DTS20F17-26JN
DTS20F17-26JN
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 2201 pcs
Κατεβάστε: DTS20F17-26JN.pdf
RFQ
DTS20F17-26PA [V003]
DTS20F17-26PA [V003]
Περιγραφή: RECP ASSY
Κατεβάστε: DTS20F17-26PA [V003].pdf
DTS20F17-26JE
DTS20F17-26JE
Κατεβάστε: DTS20F17-26JE.pdf
DTS20F17-26JE [V001]
DTS20F17-26JE [V001]
Κατεβάστε: DTS20F17-26JE [V001].pdf
DTS20F17-26JD [V001]
DTS20F17-26JD [V001]
Κατεβάστε: DTS20F17-26JD [V001].pdf
DTS20F17-26JD
DTS20F17-26JD
Κατεβάστε: DTS20F17-26JD.pdf
DTS20F17-26PA-6149
DTS20F17-26PA-6149
Κατεβάστε: DTS20F17-26PA-6149.pdf
DTS20F17-26JN [V001]
DTS20F17-26JN [V001]
Κατεβάστε: DTS20F17-26JN [V001].pdf
DTS20F17-26PA [V004]
DTS20F17-26PA [V004]
Κατεβάστε: DTS20F17-26PA [V004].pdf
DTS20F17-26PA-6149 [V001]
DTS20F17-26PA-6149 [V001]
Κατεβάστε: DTS20F17-26PA-6149 [V001].pdf
DTS20F17-26PA [V0A1]
DTS20F17-26PA [V0A1]
Κατεβάστε: DTS20F17-26PA [V0A1].pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών