D38999/26JB98AC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: D38999/26JB98AC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D38999/26JB98AC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5710 pcs Φύλλο δεδομένων D38999/26JB98AC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL B Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 11-98
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DD38999/26JB98AC Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 6
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 0.980" (24.89mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 20 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
D38999/26JB98AC
D38999/26JB98AC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Σε απόθεμα: 5363 pcs
Κατεβάστε: D38999/26JB98AC.pdf
RFQ
D38999/26JB98AA
D38999/26JB98AA