AFD57-22-41SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.AFD57-22-41SW.pdf2.AFD57-22-41SW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFD57-22-41SW
Αριθμός εξαρτήματος AFD57-22-41SW Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4040 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AFD57-22-41SW.pdf2.AFD57-22-41SW.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DAFD57-22-41SW
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AFD57-22-41SN-LC
AFD57-22-41SN-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Σε απόθεμα: 5314 pcs
Κατεβάστε: AFD57-22-41SN-LC.pdf
RFQ
AFD57-22-41SW-6117
AFD57-22-41SW-6117
Σε απόθεμα: 1896 pcs
Κατεβάστε: AFD57-22-41SW-6117.pdf
RFQ
AFD57-22-41SW-6140
AFD57-22-41SW-6140