AFD56-22-41SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.AFD56-22-41SW.pdf2.AFD56-22-41SW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFD56-22-41SW
Αριθμός εξαρτήματος AFD56-22-41SW Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4025 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AFD56-22-41SW.pdf2.AFD56-22-41SW.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DAFD56-22-41SW
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AFD56-22-41SN-6233
AFD56-22-41SN-6233
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Σε απόθεμα: 2652 pcs
Κατεβάστε: AFD56-22-41SN-6233.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 2761 pcs
Κατεβάστε: AFD56-22-41SN-6140.pdf
RFQ
AFD56-22-41SW-1A [V003]
AFD56-22-41SW-1A [V003]
Περιγραφή: PLUG ASSY
Κατεβάστε: AFD56-22-41SW-1A [V003].pdf
AFD56-22-41SN-LC
AFD56-22-41SN-LC
Κατεβάστε: AFD56-22-41SN-LC.pdf
AFD56-22-41SW-1A [V0A1]
AFD56-22-41SW-1A [V0A1]
Περιγραφή: PLUG ASSY
Κατεβάστε: AFD56-22-41SW-1A [V0A1].pdf
AFD56-22-41SW-1A
AFD56-22-41SW-1A
Κατεβάστε: AFD56-22-41SW-1A.pdf
AFD56-22-41SW-1A [V001]
AFD56-22-41SW-1A [V001]
Κατεβάστε: AFD56-22-41SW-1A [V001].pdf
AFD56-22-41SW-1A [V004]
AFD56-22-41SW-1A [V004]
Κατεβάστε: AFD56-22-41SW-1A [V004].pdf
AFD56-22-41SN-6117-LC
AFD56-22-41SN-6117-LC
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Κατεβάστε: AFD56-22-41SN-6117-LC.pdf
AFD56-22-41SW-6094
AFD56-22-41SW-6094
Κατεβάστε: AFD56-22-41SW-6094.pdf