AFD50-22-41SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.AFD50-22-41SW.pdf2.AFD50-22-41SW.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFD50-22-41SW
Αριθμός εξαρτήματος AFD50-22-41SW Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5122 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AFD50-22-41SW.pdf2.AFD50-22-41SW.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DAFD50-22-41SW
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AFD50-22-41SN-6117-LC
AFD50-22-41SN-6117-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2711 pcs
Κατεβάστε: AFD50-22-41SN-6117-LC.pdf
RFQ
AFD50-22-41SW-1A [V003]
AFD50-22-41SW-1A [V003]
Περιγραφή: RECP ASSY
Σε απόθεμα: 2844 pcs
Κατεβάστε: AFD50-22-41SW-1A [V003].pdf
RFQ
AFD50-22-41SW-6094
AFD50-22-41SW-6094
Περιγραφή: RECP ASSY
Κατεβάστε: AFD50-22-41SW-6094.pdf
AFD50-22-41SN-6139
AFD50-22-41SN-6139
Κατεβάστε: AFD50-22-41SN-6139.pdf
AFD50-22-41SW-1A [V001]
AFD50-22-41SW-1A [V001]
Κατεβάστε: AFD50-22-41SW-1A [V001].pdf
AFD50-22-41SN-LC
AFD50-22-41SN-LC
Κατεβάστε: AFD50-22-41SN-LC.pdf
Κατεβάστε: AFD50-22-41SN-6141.pdf
AFD50-22-41SW-1A [V0A1]
AFD50-22-41SW-1A [V0A1]
Κατεβάστε: AFD50-22-41SW-1A [V0A1].pdf
AFD50-22-41SW-1A [V004]
AFD50-22-41SW-1A [V004]
Κατεβάστε: AFD50-22-41SW-1A [V004].pdf
AFD50-22-41SW-6094 [V003]
AFD50-22-41SW-6094 [V003]
Κατεβάστε: AFD50-22-41SW-6094 [V003].pdf
AFD50-22-41SN-6117 [V001]
AFD50-22-41SN-6117 [V001]
Κατεβάστε: AFD50-22-41SN-6117 [V001].pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών