ACT96WJ29BA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WJ29BA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WJ29BA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WJ29BA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5820 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WJ29BA.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WJ29BA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 29
Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp