ACT96WJ24BB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WJ24BB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WJ24BB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WJ24BB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5873 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WJ24BB.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL J Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-24
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WJ24BB Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 24
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 12 (12), 16 (12) Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96WJ24AB-3025
ACT96WJ24AB-3025
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Σε απόθεμα: 5022 pcs
Κατεβάστε: ACT96WJ24AB-3025.pdf
RFQ
ACT96WJ24PA-LC
ACT96WJ24PA-LC
Σε απόθεμα: 4076 pcs
Κατεβάστε: ACT96WJ24PA-LC.pdf
RFQ
ACT96WJ24BB-3025
ACT96WJ24BB-3025