ACT96WF32SA-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WF32SA-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WF32SA-LC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6042 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WF32SA-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WF32SA-LC Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 32
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.520" (38.61mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp