ACT96WF32AA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WF32AA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WF32AA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WF32AA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4635 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WF32AA.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-32
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WF32AA Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 32
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.520" (38.61mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 20 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96WF32AA-3025
ACT96WF32AA-3025