ACT96WF11BN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WF11BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96WF11BN
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WF11BN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4299 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WF11BN.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WF11BN Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 11
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.520" (38.61mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96WF11BC-3025
ACT96WF11BC-3025
Σε απόθεμα: 5232 pcs
Κατεβάστε: ACT96WF11BC-3025.pdf
RFQ
ACT96WF11PA-LC
ACT96WF11PA-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE