ACT96WD19SN-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: ACT96WD19SN-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACT96WD19SN-LC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4313 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96WD19SN-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL D Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT96WD19SN-LC Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite, Olive Drab Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 20 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
ACT96WD23AA-3025
ACT96WD23AA-3025
Περιγραφή: ACT 26C PIN PLUG LC
Σε απόθεμα: 4995 pcs
Κατεβάστε: ACT96WD23AA-3025.pdf
RFQ
ACT96WD23AN
ACT96WD23AN
Περιγραφή: ACT 26C PIN PLUG LC
Σε απόθεμα: 5771 pcs
Κατεβάστε: ACT96WD23AN.pdf
RFQ
ACT96WD19SN
ACT96WD19SN
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP