ACT96MJ61PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MJ61PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MJ61PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MJ61PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4003 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MJ61PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-61 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MJ61PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 61 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Σχετικά προϊόντα
ACT96MJ61PA-5153
ACT96MJ61PA-5153
Περιγραφή: PLUG ASSY
Σε απόθεμα: 1859 pcs
Κατεβάστε: ACT96MJ61PA-5153.pdf
RFQ
ACT96MJ61PA-LC
ACT96MJ61PA-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Σε απόθεμα: 4497 pcs
Κατεβάστε: ACT96MJ61PA-LC.pdf
RFQ
ACT96MJ61PB-61490
ACT96MJ61PB-61490
Περιγραφή: ACT96MJ61PB-6149
Κατεβάστε: ACT96MJ61PB-61490.pdf
ACT96MJ61PB-LC
ACT96MJ61PB-LC
Κατεβάστε: ACT96MJ61PB-LC.pdf
ACT96MJ61PB-3025
ACT96MJ61PB-3025
Κατεβάστε: ACT96MJ61PB-3025.pdf
ACT96MJ61PB-3025-LC
ACT96MJ61PB-3025-LC
Κατεβάστε: ACT96MJ61PB-3025-LC.pdf
ACT96MJ61PA-3025-LC
ACT96MJ61PA-3025-LC