ACT96MJ19SN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MJ19SN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MJ19SN
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MJ19SN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5521 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MJ19SN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MJ19SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 23A