ACT96MH21SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MH21SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MH21SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MH21SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4238 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MH21SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-21 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MH21SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A