ACT96MG41SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MG41SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MG41SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MG41SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4973 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MG41SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-41 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MG41SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A