ACT96MG39SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MG39SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MG39SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MG39SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4791 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MG39SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-39 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MG39SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 39 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96MG39SA-61490
ACT96MG39SA-61490
Περιγραφή: ACT96MG39SA-6149
Σε απόθεμα: 2493 pcs
Κατεβάστε: ACT96MG39SA-61490.pdf
RFQ
ACT96MG39PE-3025
ACT96MG39PE-3025
Σε απόθεμα: 1717 pcs
Κατεβάστε: ACT96MG39PE-3025.pdf
RFQ
ACT96MG39SA-3025
ACT96MG39SA-3025