ACT96MG16PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MG16PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MG16PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MG16PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5004 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MG16PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-16 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MG16PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
Σχετικά προϊόντα
ACT96MG16PB-61490
ACT96MG16PB-61490
Περιγραφή: ACT96MG16PB-6149
Σε απόθεμα: 1953 pcs
Κατεβάστε: ACT96MG16PB-61490.pdf
RFQ
ACT96MG16BN [V002]
ACT96MG16BN [V002]
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE