ACT96MF11SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MF11SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MF11SB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MF11SB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5145 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MF11SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MF11SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A