ACT96MF11PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MF11PA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MF11PA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MF11PA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5450 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MF11PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MF11PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
Σχετικά προϊόντα
ACT96MF11AB [V002]
ACT96MF11AB [V002]
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Σε απόθεμα: 2638 pcs
Κατεβάστε: ACT96MF11AB [V002].pdf
RFQ
ACT96MF11PA-3025
ACT96MF11PA-3025