ACT96ME26SN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96ME26SN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96ME26SN
Αριθμός εξαρτήματος ACT96ME26SN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4450 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96ME26SN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96ME26SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
Σχετικά προϊόντα
ACT96ME26SD-6149
ACT96ME26SD-6149
Σε απόθεμα: 2670 pcs
Κατεβάστε: ACT96ME26SD-6149.pdf
RFQ
ACT96ME26SN-3025
ACT96ME26SN-3025