ACT96ME26SB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96ME26SB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96ME26SB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96ME26SB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4869 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96ME26SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96ME26SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
Σχετικά προϊόντα
ACT96ME26SB-LC
ACT96ME26SB-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Σε απόθεμα: 5401 pcs
Κατεβάστε: ACT96ME26SB-LC.pdf
RFQ
ACT96ME26SA-3025 [V002]
ACT96ME26SA-3025 [V002]
Περιγραφή: PLUG ASSY
Σε απόθεμα: 1523 pcs
Κατεβάστε: ACT96ME26SA-3025 [V002].pdf
RFQ
ACT96ME26SB-3025-LC
ACT96ME26SB-3025-LC
Κατεβάστε: ACT96ME26SB-3025-LC.pdf
ACT96ME26SC
ACT96ME26SC
Κατεβάστε: ACT96ME26SC.pdf
ACT96ME26SA
ACT96ME26SA