ACT96MD19SN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MD19SN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MD19SN
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MD19SN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5336 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MD19SN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MD19SN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96MD19SB-LC
ACT96MD19SB-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Σε απόθεμα: 4611 pcs
Κατεβάστε: ACT96MD19SB-LC.pdf
RFQ
ACT96MD19SN-5153 [V003]
ACT96MD19SN-5153 [V003]
Περιγραφή: PLUG ASSY
Σε απόθεμα: 2240 pcs
Κατεβάστε: ACT96MD19SN-5153 [V003].pdf
RFQ
ACT96MD19SE-6149
ACT96MD19SE-6149
Κατεβάστε: ACT96MD19SE-6149.pdf
ACT96MD19SN-3025
ACT96MD19SN-3025
Κατεβάστε: ACT96MD19SN-3025.pdf
ACT96MD19SN-6149 [V003]
ACT96MD19SN-6149 [V003]
Περιγραφή: PLUG ASSY
Κατεβάστε: ACT96MD19SN-6149 [V003].pdf
ACT96MD19SN-6149
ACT96MD19SN-6149
Κατεβάστε: ACT96MD19SN-6149.pdf
ACT96MD19SD-3025
ACT96MD19SD-3025
Κατεβάστε: ACT96MD19SD-3025.pdf
ACT96MD19SC-3025
ACT96MD19SC-3025
Κατεβάστε: ACT96MD19SC-3025.pdf
ACT96MD19SN-5153
ACT96MD19SN-5153
Κατεβάστε: ACT96MD19SN-5153.pdf
Κατεβάστε: ACT96MD19SE-3025.pdf
Κατεβάστε: ACT96MD19SD-6149.pdf
ACT96MD19SN-3025-LC
ACT96MD19SN-3025-LC
Κατεβάστε: ACT96MD19SN-3025-LC.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών