ACT96MD19PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MD19PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MD19PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MD19PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5972 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MD19PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MD19PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96MD19PA-3025
ACT96MD19PA-3025