ACT96MD18PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT96MD18PA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT96MD18PA
Αριθμός εξαρτήματος ACT96MD18PA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5856 pcs Φύλλο δεδομένων ACT96MD18PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT96MD18PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT96MD18BA-3025
ACT96MD18BA-3025
Περιγραφή: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Σε απόθεμα: 5590 pcs
Κατεβάστε: ACT96MD18BA-3025.pdf
RFQ
ACT96MD18BN
ACT96MD18BN
Σε απόθεμα: 5892 pcs
Κατεβάστε: ACT96MD18BN.pdf
RFQ
ACT96MD18PA-LC
ACT96MD18PA-LC
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Κατεβάστε: ACT96MD18PA-LC.pdf
ACT96MD18BN-3025
ACT96MD18BN-3025
Κατεβάστε: ACT96MD18BN-3025.pdf
ACT96MD18PB-3025
ACT96MD18PB-3025
Κατεβάστε: ACT96MD18PB-3025.pdf
ACT96MD18PA-3025-LC
ACT96MD18PA-3025-LC
Κατεβάστε: ACT96MD18PA-3025-LC.pdf
ACT96MD18PB
ACT96MD18PB
Κατεβάστε: ACT96MD18PB.pdf
ACT96MD18PA-3025
ACT96MD18PA-3025