ACT94WJ29SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94WJ29SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94WJ29SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT94WJ29SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5261 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94WJ29SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94WJ29SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT94WJ29SA-3025-LC
ACT94WJ29SA-3025-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5207 pcs
Κατεβάστε: ACT94WJ29SA-3025-LC.pdf
RFQ
ACT94WJ29PN-LC
ACT94WJ29PN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Σε απόθεμα: 5823 pcs
Κατεβάστε: ACT94WJ29PN-LC.pdf
RFQ
ACT94WJ29PN-3025-LC
ACT94WJ29PN-3025-LC