ACT94WF11SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94WF11SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94WF11SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT94WF11SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4708 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94WF11SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94WF11SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A