ACT94WF11PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94WF11PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94WF11PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT94WF11PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4251 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94WF11PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94WF11PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT94WF11PA-3025
ACT94WF11PA-3025
Σε απόθεμα: 5637 pcs
Κατεβάστε: ACT94WF11PA-3025.pdf
RFQ
ACT94WF11PB-3025
ACT94WF11PB-3025