ACT94WF11AB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT94WF11AB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94WF11AB
Αριθμός εξαρτήματος ACT94WF11AB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4548 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94WF11AB.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL F Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-11
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT94WF11AB Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 11
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -