ACT94WE26SA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94WE26SA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94WE26SA
Αριθμός εξαρτήματος ACT94WE26SA Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4989 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94WE26SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94WE26SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A