ACT94WE26BN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: ACT94WE26BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94WE26BN
Αριθμός εξαρτήματος ACT94WE26BN Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4705 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94WE26BN.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL E Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26
Shell Material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DACT94WE26BN Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 26
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό Plastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -