ACT94MJ61PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: ACT94MJ61PB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ACT94MJ61PB
Αριθμός εξαρτήματος ACT94MJ61PB Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4030 pcs Φύλλο δεδομένων ACT94MJ61PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-61 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DACT94MJ61PB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 61 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ACT94MJ61PC-6149
ACT94MJ61PC-6149
Σε απόθεμα: 1997 pcs
Κατεβάστε: ACT94MJ61PC-6149.pdf
RFQ
ACT94MJ61BB
ACT94MJ61BB
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Σε απόθεμα: 4789 pcs
Κατεβάστε: ACT94MJ61BB.pdf
RFQ
ACT94MJ61PB-61490
ACT94MJ61PB-61490
Περιγραφή: ACT94MJ61PB-6149
Κατεβάστε: ACT94MJ61PB-61490.pdf
ACT94MJ61AN-3025
ACT94MJ61AN-3025
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Κατεβάστε: ACT94MJ61AN-3025.pdf
ACT94MJ61PB-3025-LC
ACT94MJ61PB-3025-LC
Κατεβάστε: ACT94MJ61PB-3025-LC.pdf
ACT94MJ61PB-LC
ACT94MJ61PB-LC